Anadolu Yakası Evde Masaj

  • Listed: 17 Kasım 2022 00:34
  • Expires: This ad has expired

Description

Anadolu Yakası Evde Masaj makalesi olarak yine kaliteli masaj diyerek yazıma başlamak istiyorum ve İstanbul ilçelerinden anadolu yakası bölgesinde  çoğunluk ile yüksek katlı konutlardan oluşmakta ve gelir seviyesi yüksek kesimlerin ikamet ettiği yer olarak da bilir.

anadolu yakası evde masaj

Hem daire fiyatları hem de bulunduğu lokasyon dan dolayıda metropole çok uzak bir yerleşim bölgesi peki burada yaşayanların da masaja ihtiyacı var demi; anadolu yakası evde masaj hizmeti almak için ise kendi evlerine masaj terapist (masöz) davet ederek masaj hizmetini alan bireyler de oluyor

Anadolu Yakası Evde Masaj

En çok tercih edilen masaj senası arasında klasık masaj ve bölgesel masaj da oluyor genelde yogun iş temposuna bağlı olarak ki beyaz yakalı olarak da tabir edilen masaj basıda çalışan insanların omuz ve bel bölgeleri daha çok agrıyor bu yüzden klasik masaj ve bölgesel masaj tercih ediliyor.

Bu masaj teknikler sayesinde çok sayıda kişi tarafından masaj her zaman yaptırılır. Masaj uygulamasını aldığınız andan itibaren kendinizi kuş kadar hafif hissedebilirsiniz. Terapist hizmetini alan herkes mutluluk hormonu salgılar. Daha mutlu olmak için masaj yaptırabilirsiniz. Mutluluk hormonlarının salgılanmasıyla gün içerisinde kendinizi çok daha mutlu hissedebilirsiniz.

Anadolu Yakası  Masaj

Evde masaj hizmeti sayesinde masajın tüm faydalarından yararlanabilirsiniz. İlk önce masaj yaptırarak bedeninizin ödemlerden korunabileceğinizi biliyor muydunuz? Düzenli aralıklarda rutin aralıklarla masaj hizmeti yaptırdığınız anda kendinizi ödüllendirirsiniz.

Evde Masaj profesyonel masaj terapistler tarafından yapıldığında sizlere güzel bir masaj hizmeti sunar ancak uzman kişiler tarafından yapılmadığında ise ağrı ve acıdan başka hiç bir işe yaramaz bu nedenle masaj yaptırmak istediğinizde uzman diplomalı kişiler tarafından yapılmasına özen göstermelisiniz.

Evde masaj hizmeti veren uzman masaj terapistleri hem gerçek sadece masaj hizmeti için hazırladıkları ve bakanlık onaylı diplomaları ile manuel terapi yaparlar sizler masaj için internet ortamından seçtiğiniz masöz bayan lar hepsi uzman değildir; Çok dikkat etmeniz gerekir masaj gerçek ve profesyonel terapistler tarafından yapılmalıdır.

Masajın genel faydaları
Masajın genel yararlarında bazıları:
Fiziksel ve mental stresi azaltır
Kasları gevşetir
Kas yorgunluğunu, sertliğini ve gerginliğini azaltır
Pozitif zihinsel sağlığı iyileştirir.
Anksiyete, sinirlilik ve gerginliği azaltır.
Kan dolaşımını artırır.
Uyku kalitesini iyileştirir.
Lokal kanlanmayı arttırır.
Baş ağrısı ve gerginliği azaltır.
Genel gevşeme sağlar
Uyanıklılığı arttırır
Ağrıyı azaltır
Bağışıklık sistemi fonksiyonlarını iyileştirir
Uzun süreli oturma ve hareketsisliğin yan etkilerini azaltır.
Eklem hareketliliği ve esnekliğini arttırır.
Dikkati odaklama kabiliyetini iyileştirir
Lenfatik sistemi uyarır ve lenf akımını arttırır.
Endorfinlerin (ağrı kesici ve mutluluk horm.) salgılanmasını uyarır.
Parasempatik sinir sistemini uyarır.

 

Listing ID: 712637555f47cbed

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> İstanbul Masaj istanbul masöz istanbul masöz