Avrupa Yakası Masöz

  • Listed: 27 Ekim 2022 23:22
  • Expires: This ad has expired

Description

Avrupa Yakası Masöz Uzman Ellere Yaptırın

Günün yorgunluğundan, stresinden veya ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bir masaj salonuna gidebilirsiniz. Kendinizi tecrübeli ellere bırakıp, masöz ya da masör yardımıyla iyi hissedebilirsiniz.

Hangi Masajlar Uygulanıyor?

Vücudun farklı bölgeleri ve farklı sinirleri olduğu için her bölgeye farklı uyarıcı ve terapi uygulaması yapılması önemlidir. Rahatlamak ve ağrılardan kurtulmak istiyorsanız, kişiye ve uygulamaya farklı olarak 160 masaj çeşidi bulunuyor. Burada önemli olan hangi masajın size iyi geleceğidir.

Avrupa Yakası Masöz

Bu konuda da masöz ya da masörün bilgi ve tecrübesi devreye giriyor. Anatomi ve insan psikolojisi alanında da yeterli bilgiye sahip bu kişiler size en doğru masaj yöntemini tespit edip, uyguluyorlar. Genel olarak uygulanan masaj türleri şunlardır;

İsveç Masajı; Stresliyseniz ve vücudunuzda bir gerginlik hissediyorsanız masöz İstanbul olarak bu yöntemi uyguluyorlar. Masaj yağları uygulanarak, 60 dakikalık seansta, genel bir rahatlama, kaslarda gevşeme, kan dolaşımında hızlanma hissediyorsunuz.

Anti Selülit Masajı; Vücudunuzda oluşan selülitleri ve oluşturduğu ödemleri ortadan kaldırmak için yapılır. Masaj aletleri, yağları ve masöz İstanbul uzman elleri sayesinde toksinlerin dışarı atılması sağlanır, dolaşım sisteminin düzenli çalışması sağlanır ve selülitin neden olduğu şekil bozukluğu giderilir.

Derin Doku Masajı; Kronik bel, boyun ve baş ağrıları ve kas gerginlikleri için uygulanıyor. Özel masaj yağlar uygulanıyor. Bel veya boyun fıtığı olanlara uygulanmıyor.

Baş-Omuz Masajı; Baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun tutulması, ağrıları gibi durumlarda uygulanıyor. Özel aroma terapi yağlar uygulanıyor. Burada masajın şiddeti hafif ve daha yavaş uygulama yapılıyor. Sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız bu masajı deneyebilirsiniz.

No Tags

611 total views, 1 today

  

Listing ID: 392635ae864da71e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj