Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir?

  • Listed: 27 Ekim 2022 19:54
  • Expires: This ad has expired

Description

Detoks Kimler İçin Gerekli ve Nasıl Uygulanabilir?

 

Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Aslında vücutlarımız her gün, özellikle gece ve sabah erken saatlerde, kendisini temizlemeye programlanmıştır.

İstanbul da Alfa Yayıncılık tarafından piyasaya çıkarılan ‘Detoks’ adlı kitapta Daniel Reid detoks ihtiyacımızı şöyle tarif ediyor: ‘Vücutta toksinlerin tutulmasının iki temel sebebi vardır. Birincisi yiyeceklerde, havada ve suda doğal olmayan çevresel toksinlere aşırı maruz kalmamız yüzünden oluşan, metabolizmanın doğal seviyenin çok üstünde toksin yüklenmesi. Mesa la Nasıl insan bedeninin masöz e ihtiyacı varsa Diğeri ise, sağlıksız kişisel alışkanlıklar, aşırı yorgunluk ve hiperaktif modern yaşam stilleri yüzünden zayıflayan sinir sistemi sebebiyle işlemeyen normal atılım sürecidir.’

Herkesin kendi yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişik miktarlarda ve şekillerde detoksa ihtiyacı var. Reid’in kitabında bu konu bütün hatları ile gayet açık seçik ve detaylı olarak yer alıyor. Ve inanın kitabı kitaplık da değil baş ucunuzda yer alacak Ancak siz bu kitaptan derlenen bilgiler ışığında ana hatlarıyla yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenebilirsiniz.

No Tags

496 total views, 1 today

  

Listing ID: 786635ab781e16dd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj