Evde Masaj

  • Listed: 27 Ekim 2022 23:59
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde masaj hizmeti , İstanbul ilinde kendi evinde masaj hizmeti isteyen masöz bayanların evlerine yada spa merkezlerin de senas almayan bireysel masaj hizmeti veren terapistler ile anlaşılır ve yerinde masaj hizmeti gerçekleştirilir.

Son zamanlarda, günümüzün hastalığı yorgunluk ve bitmişlik sendorumunu sağlık üzerindeki etkileri hem genel toplumda hem de sağlık, sosyal bilimler ve şirket dünyasında çalışan insanlar arasında büyük ilgi gördü. Stresin genel nüfusu ve özellikle iş gücünü nasıl etkilediğine dair endişeler artmaktadır.

Gerçeği gösteren analistikler ise, insanların büyük bir çoğunluğunun yaşadıkları yorgunluğunun çalıştıkları işle ilgili olduğunu ve çoğu işletmenin stresli işçilerle çalıştığını gösterdiğini ortaya koyuyor. Özel sektör yada kamu olsun, iş dünyasındaki liderler, üretkenliği yönetebilmeleri nin ve iş hedeflerini karşılayabilmeleri nin tek yolunun, yalnızca uygun vasıflara sahip çalışanları cezbetmek ve elde tutmakla mümkün olan istikrarlı bir iş gücünü sürdürmek olduğunu kabul etmektedir.

Evde Masaj

Bu günlerde kimse ne spa merkezlerine nede kendi evinde hizmet veren masöz lere gitmek istemiyorlar. Bu nedenle, günü yorgunluğunu ve stresini iş yerlerinden evlerine geldiğinde internet sayfalarından evde masaj hizmeti için masöz ararlar, Duygusal olarak, işle ilgili stres depresyon, kaygı, sinirlilik, öfke ve konsantrasyon eksikliğiyle bağlantılıdır.

Düzenli ofis masaj seanslarına katılan çalışanların daha üretken olmaları, işlerine ve çalışma arkadaşlarına daha fazla katılım göstermeleri ve işyerine olumlu katkıda bulunmaları muhtemeldir. Hem çalışanlar hem de işverenler için bir kazan-kazan durumudur. Masajı ile ilgili faydalar hem çalışanlar hem de iş yerinde çalışanlar için geniş kapsamlıdır. Çalışmalar, yerinde masaj günümüz iş gücünün yaşatdığı fiziksel, psikolojik ve fizyolojik stresi ve zorlamayı hafifletmede etkili olduğunu ve bu nedenle doğrudan organizasyonlar içinde stres azaltma stratejisi olabileceğini göstermiştir. Aşağıda ofis masajın faydalarından birkaçı listelenmiştir; hem çalışan hem de işveren açısından:

 

4144 total views, 1 today

  

Listing ID: 78635af10e560a9

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj