Masajla İstanbul Masöz

  • Listed: 27 Ekim 2022 20:23
  • Expires: This ad has expired

Description

Masajla Yorgunluğunuzu Atın

İnsanlar rahatlamak, ağrılarından ve stresinden kurtulmak için masaj salonlarına gidiyorlar. Fakat sektörde kaliteli hizmet vermeyen salonlar nedeniyle birçok kişi sağlıklı bir masaj hizmeti alamıyor. Vücudun farklı ağrı bölgeleri ve sinir uçları olduğu için profesyonel masaj önemlidir. Alanında deneyimli ve bilgili masöz ve masörlere masaj yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

Kimler Masaj Yaptırmalı?

Herhangi bir ağrınız veya şikayetiniz olmasa bile düzenli olarak masaj yaptırmalısınız. Masaj aynı zamanda bir terapi yöntemi olduğu için, seans sonunda kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Kan dolaşımınız hızlanır, kaslarınız gevşer, dolaşım sisteminiz düzene girer, eklem tutulmalarınız azalır.
Kronik olarak, baş, boyun ve bel ağrısı çekenler özellikle masaj yaptırmalıdırlar. Fakat bel veya boyun fıtığınız bulunuyorsa masaj sizlere önerilmiyor. Duruş probleminiz bulunuyorsa masöz İstanbul salonu masörlerine görünmelisiniz.

Masajlar Nasıl Uygulanıyor?

Her insana ve her bölgeye aynı masaj tekniği uygulanmıyor. Rahatlamak veya ağrılarınızdan kurtulmak istediğinizde 160 masaj tekniğinden size en uygun olanını masöz seçiyor. Masöz veya masör kadar uygulanan teknik, kullanılan aletler ve terapi yağları da önemlidir. Gittiğiniz masöz İstanbul salonunda buna dikkat etmelisiniz.

Masaj türlerinde genel olarak; İsveç, Tai, anti selülit, baş-omuz, derin doku, aroma terapi, dolaşım, sırt ve ayak masaj türleri kullanılıyor. Sedye gibi bir zemin üzerine yüz üstü uzanıyorsunuz. Gözlerinizi kapatmanız, terapiyi daha hissetmenizi sağlayacaktır. Sinirleri uyaran ve hoş koku yayan çiçekler ve masaj yağları kullanılıyor. Masaj yaptıracağınız bölgeye bağlı olarak masaj aletleri kullanılıyor. Bunun dışında masör ve masözler elleriyle masaj yapıyorlar.

 

589 total views, 1 today

  

Listing ID: 269635abe428fc25

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj