Masöz Bayan İle Masaj Hijyen Şartları

  • Listed: 27 Ekim 2022 03:55
  • Expires: This ad has expired

Description

Bilindiği üzere Türkiye ve dünyada oluşan pandomi ve covid virüsü yüzünden bir çok masöz bayan faaliyetlerine bir süre ara verdi; Ancak yinede normalleşme olsa dahi hem masaj yaptıran için hemde masöz için alınması gereken bir çok tedbir var bunların en önemlisi ise hijyen. Peki hala nelere dikkat etmeliyiz?

Maske Kullanmak.

Masöz bayan dan randevu aldığımızda masaj için kendi evine misafir olduğumuzda öncelikle uzman olmasına dikkat etmeliyiz. Ayrıca direkt masaj odasına gidip maske takacağız ve tokalaşma yada öpüşme olmayacak; üstümüzü çıkardığımızda tek kullanımlık sedye örtüsü ve aynı şekilde tek kullanımlık boxer giyeceğiz. Hizmet esnasından kesinlikle masöz bayan ın elleri harici nefesini yakından hissetmeyecek ve yakınlaşmayacagız.

Masaj Sonrası.

Masaj hizmet bittik den sonra duş almak için banyoyay gittiğimizde mümkün oldukça ortak kullanım, Lavoba, Şampuan gibi cizimlere dokunmayacak kendi yanımızda getirdiğimiz sabun yada özel şampuanımız la duş alacak daha sonra yüksek derecede yıkanmış mümkünse pamuk bir havlu ile kurunup kullandığımız havluyu direk çamaşır makinesinin içine koyacağız.

Ve masöz bayan ile masaj harici temas dan kaçınılacak sadece masajın vermiş olduğu rahatlama ile yetinilecektir; Unutmayalım farklı hizmet veren masöz lere gittiğinizde 10 dakikalık zevk uğruna hayatınızda dönülmez pişmanlıklar oluşabilir.

  

390 total views, 2 today

  

Listing ID: 9706359d6c8a8e1b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

>