Nişantaşı Kaliteli Hizmet Veren Masöz Bayanlar

  • Listed: 27 Ekim 2022 21:54
  • Expires: This ad has expired

Description

Makale başlığımızda belirttiğimiz gibi İstanbul ilinin elit ilçelerinden olan nişantaşı bölgesinde semte uygun olarak kaliteli hizmet veren nişantaşı masöz ler ile porfesyonel masaj hizmeti almak için. Yapmanız gereken size en uygun masajcı yı seçmeniz.

Kültürel özellikleriyle bilinen pek çok masaj türü bulunmaktadır. Bu masaj tekniklerinden bir tanesi de hint masajıdır. Uzun yıllar  boyunca süregelen bir etkisi bulunan Hint baş masajı, Hindistan’da doğan ve Hindistan’da uygulanmakta olan bir masaj türüdür. Sinir uçlarına isabet eden refleks noktalarını hedef alan ve parmak baskılarına son derece ağırlık veren Hint masajı, ayurveda masajı ile yakınlık göstermektedir fakat bu iki masajı birbirinden ayıran en önemli fark, ayurveda masajında bol miktarda yağ kullanılması,

Gün içinde yoğun iş temposundan ve stresten ve yorgunluktan arınmak için tercih edilen masaj, kafa ve yüz bölgesindeki kan dolaşımını artırarak, sağlıklı ve düzgün bir yaşam elde etmek amacı güdülerek tercih edilmektedir. Hint masajı yüz, baş, boyun, omuz dokuları, eklem ve kaslarda meydana gelmiş ve birikmiş olan stresi, dağıtarak yok etmeyi amaçlamaktadır.

Masajı alacak kişinin bir sandalye üzerine oturması ve uygulayıcının omuz, kafa derisi ve boyun bölgelerinde sıkıştırma ve derin yoğurma hareketleri uygulaması olarak gerçekleşen Hint baş masajında ayrıca refleks noktalarına yavaş ve hafif basınçlar uygulanarak rahatlama elde edilmektedir.

 

766 total views, 1 today

  

Listing ID: 804635ad37f5e021

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj