Profesyonel Masöz İle Sağlık Bulun

  • Listed: 27 Ekim 2022 04:03
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj insanoğlunun her zaman sağlıklı bir bedene kavuşmak için başvurduğu yöntemlerin başında gelir bunun için bir tedavi süreci içerisinde olmanız da gerekmiyor. yani masaj sağlıklı kişiler tarafından da alınmaktadır. Bu noktada en güzel işlem profesyonel masöz ve doğru masaj salonu ya da kendi evinde masaj hizmeti verenler  seçebilmek ve de masajı uygulayacak olan kişinin becerisidir. Masajın aslında bir kaç evreden oluştuğunu söyleyebiliriz ve bu evreler tam anlamıyla gerçekleştirildiği zaman başarılı sonuçların ortaya çıkmaması da beklenemez. Dilerseniz masajın evreleri hakkında sizlere kısaca bir bilgilendirme yapalım.

Profesyonel Masöz

Masaj Hafif Yoğurmalar

Burada yapılacak hareketler tamamen omuzlara ve kolların üst bölgesine yönelik olacaktır çünkü  bu bölgeler ince ve nazik olan kısımlardır bunu da yaparken şu şekilde bir işlem uygulanmaktadır. Beden deki Deriyi başparmağınız ve parmaklarınız arasına alarak kaldırın ve sıkıp çevirmeye çalışın bu hareketi birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

Masaj Burmalar

Daha derin ve uyarıcı bir hareket için temel yoğurmaya bu hareketi de ekleyin. Bir havluyu burup sıktığınızı düşünün: Bir elinizle, yukarıya ve diğer elinize doğru çekerken diğer elinizin başparmağıyla derin bir şekilde bastırın.

Masaj Basınçlar

Derin ve doğrudan basınçlar omurganın her iki yanındaki ve omuzların çevresindeki kasların gerginliğini gidermek için çok yararlıdır ve oldukça gevşeticidir. Fakat Profesyonel bir masajcı tarafından yapılan,  Basıncı aşamalı ve düzenli bir şekilde uygulayın; asla ani ver sert bir şekilde itmeyin. Çok az yağ kullanın ki elleriniz yanlara doğru kaymasın. Tırnağınızın deriye batmamasına özellikle dikkat edin.

İstanbul evde masaj hizmeti veya lenf drenaj masajı lenf akışının artmasına yardımcı olmak için kullanılan bir tekniktir. Artan lenf akışı, zararlı maddeleri vucudda ki dokulardan temizler ve bağışıklık fonksiyonunu artırır. Lenfatik masaj, ödem, spor yaralanması veya zayıf bir bağışıklık sistemi yaşayan veya enerji eksikliğinden şikayet eden kişiler için faydalı olabilir.

Evde Masaj Alın

İstanbul Evde Masaj Sistem Nedir? evde masaj sistemi, vücudunuzun yaralanma ve hastalıklardan korunma becerilerinde önemli bir rol oynar. Vücudun toksinleri ve bakterileri temizlemek ve filtrelemek için drenaj sistemi için çok önemlidir.

Evde Masaj Hizmeti İle İlgili Sorunlar Ağrı, ağrı, ağrı ve grip benzeri semptomların hepsine sindirilmiş lenf yolları neden olabilir, istanbul masöz, lenf sistemini saat yönünde elle temizleyerek lenf sisteminin engellemesine yardımcı olabilir. Lenfatik masajın doğru bir şekilde yapılması, başlangıçtaki lenfatiklerin açılmasını uyarabilir ve 20 kat kadar lenf akış hacmini arttırabilir. Lenf, vücudunuzdaki neredeyse her hücreyi temizlediğinden, kronik lenf blokajlarının olumsuz etkileri aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir

843 total views, 2 today

  

Listing ID: 4596359d88f838d1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj