Sefaköy Masaj Terapisti Masöz

  • Listed: 27 Ekim 2022 22:23
  • Expires: This ad has expired

Description

Bir zamanlar sefaköy denilinde il sınırları dışında olan ancak gün geçtikçe ve İstanbul un büyümesi nufusun çoğalması nedeni ile emlak fiyatlarının arttığı kalabalıklaşan Sefaköy’de bir ihtiyaç daha doğmuş ve masaj salonları açılmıştı ancak bu masaj salonları masaj harici her türlü olmaması gereken hizmetler yapınca kapatılarak, Uzman sefaköy masöz ler tarafından kendi evlerinde hizmet veren evler faaliyete girdi.

Ancak her zaman da dediğimiz gibi her bayan veya erkek masajcı gerçek anlamda masaj hizmeti vermeyebilir bu nedenle, Masaj öncesi masaj terapist in uzmanlığını gösteren diploma ve diksiyonu size yaklaşımı oldukça önem taşıyor. Sizlerden ricamız ve yapmanız gereken gerçek masaj terapist den farklı isterler olmaması, Kaliteli bir masaj için terapist bayan yada bay ın size söylediğini yapıp masaj ın keyfini çıkarmanız.

Masaj Çeşitleri

Bilmeniz gereken ve ne istediğinizi size saten terapist bilgi verecektir. Masaj çeşitleri uygulanışlarına ve amaçlarına göre çeşitlenmektedir. Bu masajlar içerisinde bölgesel problemlerin onarılması amacıyla yapılan bölgesel masajlar, sportif öncesi ve sonrasında uygulanan spor masajları, kan dolaşımı bozukluğu olan selülitlerin giderilmesinde uygulanan selülit masajları, İsveç masajı, Thai masajı, Roma masajı, Bali masajı gibi yöresel masajlar, çeşitli yağlar, bitkiler ve taşlarla uygulanan taş masajları, aromarelax masajlar, anti-stres masajları ve aromaterapi masajları, Reiki, çikolata terapisi gibi terapi masajları gibi çok sayıda masaj çeşidi yer almaktadır. Bu masajların her biri farklı ekipmanlarla ve farklı sürelerde yapılmaktadır.

1184 total views, 1 today

  

Listing ID: 261635ad3e119d4d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj