Tuzla Profesyonel Masöz Terapistler

  • Listed: 27 Ekim 2022 22:31
  • Expires: This ad has expired

Description

Anadolu yakası havalimanına yakınlığı ile bilinen tuzla ilçesinde hizmet veren normalde desem terapist ne dersiniz o yüzden tuzla masöz diyeyim, Masaj hizmetinde vücudumuzda her bölgeye farklı masaj manipülasyonları uygulanır bunlardan bir tanesi de karın bölgemiz. Aşağıda belirtildiği gibi karın bölgemize uygulanması gereken tarz söyledir.

Masaj Hizmeti, eller bele konularak başparmak ve diğer dört parmakla bastırılarak devam eder.
Ancak,organların büyük bir kısmının karın bölgesinde olduğu göz önünde bulundurularak bunlara zarar verecek hareket-lerden ve aşırı baskı uygulamaktan kaçınmalıdır.Karın masajı göbekte bulunan yağları eritecek kültür fizik hareketleri ile birlikte uygulanırsa daha faydalı olur.

Bütün alınan hizmetlerden sonra ilk önce sıcak sonrasında ise soğuk olmak üzere suyun ısısı şoklayacak duş yapılmasında yarar vardır. Duş dan sonra özellikle masaj yapılan yerleri sistemli bir şekilde kurulamak gerekir. Bu sistemle; hareketlerin çevik olduğu, masajın yormadığı aksine dinlendirdiği ne dinçleştirdigi görülecektir.
Masaja devam edildiği süre içinde, haftada bir masaj yapılan yerlere krem sürmek yararlıdır. Bu krem piyasada bulunan bitkisel özlü kremler yada bitkisel yağlarda olabilir.

777 total views, 1 today

  

Listing ID: 248635adc7224203

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj