İstanbul Masöz Sitesi

  • Listed: 27 Ekim 2022 23:51
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbulda ilk kez kurulan masöz bayan sitesi bu siteden sonra bir çok masöz sitesi kuruldu fakat ne derler en iyi en eskidir çünkü sitemizde bulunan masöz bayanlar hiç bir şekilde müşteri memnuniyetsizliği oluşturmadan işini en iyi şekilde yapmak için müşterilerine arkadaş ve dost şeklinde yaklaşmakta olup aldıkları ücretlerin hakkını vermektedir.

Neden masaj ve neden masöz bayan derseniz bilindiği gibi masaj çok eskiden beri var. kimi bayan masöz ler tarafından yapılıyor kimide erkek masör ler tarafından ama masaj vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.. Bunu aşağıdaki makale ile de sizlere sunmak istedik. Masajı ilk kez Çinliler günümüzden 3 bin yıl önce uyguladı. Daha sonra Eski Yunan hekim Hippokrates burkulma ve çıkıkların tedavisinde ve kabızlıkta masaj yapmayı denedi. 19. yüzyılın başında

Masöz Bayan

Stockholmlü hekim Per Henrik Ling eklem ve kaslardaki rahatsızlıklarda uygulanabilecek bir masaj yöntemi önerdi. Ling’in etkisiyle Avrupa da masaja rağbet artmış ve İsveç masaj tekniği Avrupa çapında yayılmıştır. Ling, tıbbi jimnastik ve masaja büyük önem vermiş; hareketleri pasif ya da jimnastik hareketler, basınç, ovma, titretme, vurma ve döndürme olarak sınıflandırmıştır.

Daha sonra bu yöntem artrit sonucunda oluşan biçim bozuklarının tedavisinde ve felçli hastalarda kasların yeniden çalıştırılması amacıyla kullanılmaya başlandı. Herkese selamlar ve sevgilerimi siz masaj seven insanlara sunarım masöz bayan açıklamam başlamadan önce sizlere kendimi tanıtmak isterim. Sizler de kendinize bu durumu çok görmeyin. Ben size resimlerimi zaten sitemde paylaştım bunun yanı sıra da biraz dış görünüş olarak da bilgi vereyim. 21 yaşındayım profesyonel masöz bayanım beni mutlaka en kısa zamanda arayınız. banka havalesi isteyen ’ye insanları gönderen dolandırıcılardan değilim. Ben tamamen gerçeğim ve ücretleri de elden alıyorum. Bu bilgiyi de sizinle paylaştıktan sonra artık beni aramanız için tüm sebepleri oluşturmuş oluyoruz.

 

520 total views, 1 today

  

Listing ID: 455635aef3c39b04

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> masöz istanbul masöz istanbul masöz istanbul masaj