Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Masöz Bayan İstanbul Yeni İlanlar

  • Listelenmiş: 28 Ekim 2022 00:38
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Masöz Bayan ilanları  birçok insanın sevdiği ve kişiyi rahatlatan uygulamalardan birisi de masajdır. Özellikle günün yorgun luklarından kurtulmak için uygulanan masajların yanı sıra dinlenmek veya bazı ağrılardan kurtulmak için masaj oldukça önemlidir. Masöz bayan bu anlamda uyguladığı pek çok masaj uygulamaları ile profesyonel masaj terapisi sayesinde ruhen veya fiziksel olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Bilindiği gibi masaj başta Çin, Mısır, Yunan, Hint, Japon ve Eski Roma olmak üzere yüzyıllardan beri pek çok yerde uygulanmaktadır. Özellikle Asya’da güçlenmesi ve pozitif duygusal nitelikler kazanmaları için masaj uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca masajın günümüzde pek çok iyileştirici etkilerinin olduğuna inanılmaktadır. Lenf ve kan dolaşımını düzenlemesinin yanı sıra psikolojik olarak da birçok faydalı etkisinin var olduğunu söyleyebiliriz.

Genel anlamda bakıldığında dokunmanın birçok yararı bulunmaktadır. Tansiyonun düşmesi, oksitosin hormonunun salgılanması ve kaygı seviyesinin azalmasını sağlamaktadır. Bu sebeple masaj uygulamaları pek çok kişi üzerinde oldukça fazla yarar sağlamaktadır. Endişe ve depresyonu azaltan masajlar aynı zamanda acıyı hafifleterek uykuyu düzenlemeye yarar sağlamaktadır. Aynı zamanda bağışıklık sistemini düzenleyerek regl ağrılarının azalmasına yarar sağlar. Bunlar dışında baş ağrılarını azaltır ve kan akışını düzenler.

500 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 316635afa2b79858

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .