Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Masöz İstanbul Hijyen Kuralları

  • Listelenmiş: 28 Ekim 2022 00:22
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

İstanbul’da kaliteli masaj hizmetleri ile ön plana çıkan masöz istanbul birçok kişi tarafından yoğun bir ilgi görmekte ve sık sık tercih edilmektedir. Binlerce kişinin tercihi olan masöz bayanlar değerli müşterilere oldukça güvenli ve kaliteli bir ortam sunmaktadır.

Masöz İstanbul

Güven içinde hiçbir sorun yaşamadan faydalanabileceğiniz masaj hizmetlerinde birbirinden farklı masaj çeşitleri yer almaktadır. Bunlardan ön planda yer alan ve dünyaca önemli bir yere sahip olan Geleneksel Roma Masajları ağrılarınızı geçirme konusunda birebirdir. Kişisel anlamda uygulanan masaj teknikleri ve seansları sayesinde hijyen kurallarına uygun bir masaj senası için ne yapmalı.

Bilindiği üzere son günlerde covid den dolayı bir çok spa ve masaj salonuna , cilt bakım merkezkerıne uygulanan yönergeler vardır.

Bu kapsamda berber/kuaför/güzellik merkezi, alışveriş merkezleri, ticari taksiler, pazar yerleri, sosyete pazarları, şehiriçi ve şehirlerarası toplu ulaşım, camiler/açık alanlar, lokanta, restoran, kafe, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, çay bahçesi, sahil bantları, park/piknik alanları vb. yerler, dernek lokalleri, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetlerinde uyulması gereken kurallar ve alınması gereken önlemler belirlenmiştir.

Siz de masöz İstanbul hizmeti sayesinde en iyi hizmet veren masözlerle bir araya gelebilirsiniz. İstediğiniz teknik ve yöntemlerin uygulanacağı bu masaj hizmetinden sadece birkaç seans faydalanarak istediniz rahatlığa kavuşabilirsiniz.

 

345 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 541635af65336766

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .